У мережі з’явилася інформація про новий електричному пікапі від Rivian Automotive. Цей американський стартап вже показав бачення автомобіля майбутнього і навіть оголосив його вартість – близько 60 тисяч доларів.

Представлений новий електропікап Rivian картинка

Засновники компанії Rivian (а це фахівці, які працювали в McLaren і Harley-Davidson) купили в штаті Іллінойс колишній завод Mitsubishi Motors. І ще в 2017 році оголосили про появу на ринку нових позашляховика і пікапа. Про пікапі, який носитиме назву R1T і який повинен з’явитися в 2020 році поговоримо в даній статті.

За зовнішнім виглядом Rivian R1T матиме ряд виняткових рис. Загальна вантажопідйомність до 800 кг завдяки двом багажним відсіках: один на 350 літрів між кабіною і вантажною платформою, другий – під капотом автомобіля. Буксирувати електрокар зможе причіп до 3,5 тонн.

Чотири електромотори загальною потужністю 760 кінських сил, тяга в 11 Нм, прискорення з місця – всього 3 секунди, а швидкості 160 кілометрів на годину автомобіль досягне вже за 7 секунд. Похвалитися запасом ходу електромобіль може бути різним – в залежності від встановленого акумулятора.

Повинні бути доступні кілька версій – 105, 135 і 180 кВт / год. Відповідно на одному заряді можна буде проїхати від 400 до 600 кілометрів. Власник до 2025 року планує налаштувати виробництво пікапів до 50-70 тисяч в рік.