Компанія Volvo надає норвезькому підприємству Brönnöy Kalk AS, яке займається видобутком корисних копалин, вантажні автомобілі-безпілотники. Шість машин, які контролює оператор колісного навантажувача, проїжджають відстань близько 5 кілометрів і доставляють вапняк від рудників до дробильного комплексу. Це складний маршрут, який проходить і через відкриті ділянки траси, і через тунелі.

Закінчуються випробування безпілотних вантажівок Volvo картинка
Офіційний договір про співпрацю вже підписано. Керівництво Brönnöy Kalk AS наголошує на важливості використання автоматизованих систем в світі жорсткої конкуренції і бачить в майбутньому переваги використання вантажівок з автопілотами. Проект цікавий ще й тим, що відповідно до контракту, купувати не вантажівки, а комплексне рішення і оплата здійснюється за вагу доставляється вантажу.

В даний момент закінчуються випробування автомобілів і з початку 2019 року компанії планують почати робочу експлуатацію. Це перший проект Volvo, який запущений саме на комерційній основі. Компанія гарантує рентабельність, безпеку і надійність співпраці.

Про запуск безпілотних таксі в штаті Арізона читайте в нашому попередньому матеріалі.