Автомобілі з пробігом, які приїжджають в Україну, часто мають системи вимірювання нам незвичні – Фаренгейт, галони, милі і т.д.

Нові власники намагаються переналаштувати самостійно, інші “налаштовують” мозок на незрозумілу хвилю і приблизно перераховують цифри, третя група автолюбителів – замовляє професійну русифікацію в сервісних центрах.

Фото Русификация Nissan Rogue, Rogue Sport, Sentra

У першому випадку, коли водій налаштовує панель приладів самостійно, знадобиться спеціалізоване програмне забезпечення, перехідники та адаптери. Це все потрібно або десь позичити, або купувати.

Та чи є сенс купувати обладнання на одне налаштування, якщо ви, наприклад, не займаєтеся ремонтами або купівлею-продажем автомобілів.

Крім того, якщо в момент налаштування щось піде не за планом, можливі «глюки» в роботі бортового комп’ютера або окремих систем. І тоді точно потрібна буде професійне налаштування і перепрошивка.

У другому випадку, коли люди перераховують милі в реаліях України, вони отримують певні плюси. Наприклад, тренують мозок)). А це профілактика захворювань, які можуть спіткати в старості.

Фото Русифікація панелей Nissan Rogue, Rogue Sport, Sentra

Варто тільки уточнити одне АЛЕ.

Якщо ви бачите на дорозі обмеження по швидкості і попередження про камери-фіксаторах – потрібно орієнтуватися моментально.

Щоб не потрапити на штраф, перевищивши швидкісний режим. Порахуєте?

 

Аналогічно на американській чи корейській панелі незручно орієнтуватися в:

  • пробігу, щоб контролювати ТО і час заміни рідин;
  • одиницях PSI, які вказують тиск в колесах;
  • температурах рідин і повітря в Фаренгейтах.

Якщо ж ви любите автомобіль, вам подобається розслаблена їзда, при якій слід тільки контролювати дорожню обстановку і бути впевненим, що машина вас попередить про небезпеку – довіряйте налаштування інтелектуального блоку майстрам. Наприклад, з Автостейт.

 

Фото Русифікація панелей Nissan Rogue, Rogue Sport, Sentra

Наші інженери вже мають досвід перепрошивки, русифікації багатьох моделей, в тому числі тих, які привозяться дуже рідко і багато сервісів не можуть їх налаштувати.

Ось кілька моделей, які в нашій країні зустрічаються не часто, але ми вже з ними попрацювали (дивіться за посиланнями):

Навичок інженерів майстрів досить, щоб русифікувати і інші моделі Nissan, наприклад, Nissan Rogue Sport, Nissan Sentra та інші.

Допоможемо знайти спокій на дорозі – всі команди та величини стануть зрозумілими.

Телефонуйте:


Ми знаходимося: вул. Фанерна 4, біля “Комфорт Таун”.