Абразивна поліровка кузова – один з видів відновної поліровки. Завдяки цьому виду реставрації автомобіль можна повернути до первісного вигляду, запобігти появі корозії на металевих частинах кузова. Застосовується в разі неглибоких подряпин, потертостей і помутнінь поверхні, які виникають в результаті:

  • механічних впливів;
  • хімічних чинників;
  • впливу прямих сонячних променів.

Зображення Полірування кузова

При абразивної поліровки видаляється дуже тонкий шар фарби (кілька мікрон). Процес проводиться в кілька етапів і супроводжується використанням абразивних паст. Пасти – витратні матеріали трьох видів: дрібнозернистий, середньозернистий і грубозерниста. Пасту з найбільшим зерном застосовують при згладжуванні глибоких подряпин. Середньозернистий складу використовують для видалення дрібних подряпин. Дрібнозерниста паста надає блиск поверхні, її використовують для фінішного шліфування.

Перед початком роботи необхідна ретельна мийка автомобіля із застосуванням автохімії. Далі поверхню потрібно знежирити. Перший крок полірування – згладжування нерівностей і зняття надтонкого шару фарби із застосуванням абразивних паст. Далі автомобіль миють для видалення надлишків полірувальної пасти і ретельно висушують.

Другий етап – м’яка полірування поверхні. На цьому етапі поверхні надають додатковий захист від кисню і надають сяйво. І останній етап полірування, який не завжди виконують, але ми радимо її проводити – це захисна шліфування. При цьому застосовують тефлонові або воскові пасти. Нанесення тефлонового мул силіконового шару захищають лакофарбове покриття від агресивних чинників навколишнього середовища, авто легше мити!

Регулярне проведення даної процедури подовжує життя кузова вашої машини без корозії і зберігає прекрасний зовнішній вигляд. Послуги усунення подряпин за допомогою полірування більш докладно описані на сторінці. Про інших видах ремонту кузова нашими майстрами читайте в статті.