Taschen разом з відомим журналістом Піно Алтіеві підготували до випуску книгу, в якій розповідається історія марки Ferrari. Вона переповнена оригінальними знімками, малюнками і навіть документами, які раніше зберігалися в приватних архівах представників і шанувальників компанії. Видання вже можна придбати і своїм очима оцінити роботу видавництва.

книжка про історію марки Ferrari фотографіяКрім архівних документів, які розмістили на більше ніж 500 сторінках, книга має спеціальний розділ, де розповідається про перемоги машин бренду в гонках в періоді з 1947 року. Додатково роздруковані документи безлічі відомих гонщиків. Тираж книги складе 1947 штуки, а 250 перших стануть Art Edition версіями. Кожна книжка буде поширюватися разом зі спеціальним столиком і чохлом з алюмінію. Аксесуар призначається для безпечного зберігання і дозволить значно продовжити час експлуатації. Останній виконаний в стилі клапанної кришки двигуна моделі V12, який розробив вузькоспеціалізований дизайнер Марк Ньюсон. Додатковою перевагою набору є автограф П’єро Феррарі. Також тут будуть розміщуватися підписи Джона Елканн і Серджіо Маркіонне, який працював головою FCA. Відзначимо, що останній помер 25 липня.

За подібний комплект потрібно віддати тридцять тисяч доларів. Погодьтеся, що цей набір точно зацікавить справжніх шанувальників відомого бренду. Що залишився тираж книг має підпису П’єро Феррарі, і їх ціна разом із захисним аксесуаром досягає шести тисяч доларів. Це більш простий варіант.