З'явилися зображення серійного BMW X7Прем’єру серійного кросовера BMW X7 з сімома місцями чекаємо в листопаді, але в Інтернеті опублікували патентні зображення, так що зовнішній вигляд новинки вже відомий.

Як повідомляють деякі джерела, BMW X7 будують на модульній архітектурі CLAR, який використовують в інших машинах від відомих виробників. Відзначається, що новинка буде більше X5, що має аналогічну платформу. Додатково BMW X7 отримає світлодіодну оптику зі стилем флагманської моделі. Довжина і ширина моделі становить 5,1 м і 2 метр 2 ст відповідно, а висота дорівнює 1,8 м. Колісна база відрізняється розміром 3 метри 10 ст. Так що габарити новинки виросли в порівнянні з BMW X5. Відзначимо, що ці дані опублікували в BMW Blog.

Імовірно нас чекає широка моторна гамма, оскільки це сприяє CLAR сумісна зі звичайними ДВС разом з гібридними, і повноцінними електричними силовими установками. Швидше за все, будуть використовуватися дизельні мотори з трьома літрами і з декількома варіантами потужності. За попередньою інформацією в число турбодвигунів увійде 4.4-літрова битурбо «вісімка» на 462 к.с. Також потрібно відзначити і гібридний силовий агрегат BMW 740e iPerformance. Що стосується трансмісії, вона буде восьмиступінчастою, а привід буде задній або повний xDrive. Новинка орієнтується більше на Китай і США, а вартість тут буде в районі 100-200 тисяч.