Оновлення програмного забезпечення для автомобілів Tesla Model S, Model X і Model 3 тепер дозволяє викликати автомобіль зі смартфона. Автопілот прижене вам машину, якщо вона знаходиться в зоні прямої видимості на відстані до 60 метрів. За допомогою нової функції Smart Summon в перші дні після запуску зафіксовано більше 550 тисяч подібних викликів Tesla.

Але відомі кілька неприємних інцидентів, які виникли на парковках в результаті тестування. Тому роботу автомобілів під керуванням нового ПО контролює національна служба безпеки дорожнього руху США. І хоча розробники попереджали про те, що потрібно бути обережними, так як це не повністю автономна функція – люди продовжують пошкоджувати бампери, в’їжджати в стіни і «чіплятися» дзеркалами, включаючи опції Full Self-Driving і Enhanced Autopilot.

Нова версія програмного забезпечення для Tesla крім цікавої функції доставки автомобіля, отримала і велику кількість розважальних опцій. Це підтримка сервісів Spotify Premium, Netflix, YouTube, Hulu, караоке, також можливість завантажити гру Cuphead. Для максимальної безпеки, майже всі розважальні сервіси доступні за умови припаркованого автомобіля.

Поделиться