Оновлення програмного забезпечення для автомобілів Tesla Model S, Model X і Model 3 тепер дозволяє викликати автомобіль зі смартфона. Автопілот прижене вам машину, якщо вона знаходиться в зоні прямої видимості на відстані до 60 метрів. За допомогою нової функції Smart Summon в перші дні після запуску зафіксовано більше 550 тисяч подібних викликів Tesla.

Але відомі кілька неприємних інцидентів, які виникли на парковках в результаті тестування. Тому роботу автомобілів під керуванням нового ПО контролює національна служба безпеки дорожнього руху США. І хоча розробники попереджали про те, що потрібно бути обережними, так як це не повністю автономна функція – люди продовжують пошкоджувати бампери, в’їжджати в стіни і «чіплятися» дзеркалами, включаючи опції Full Self-Driving і Enhanced Autopilot.

Нова версія програмного забезпечення для Tesla крім цікавої функції доставки автомобіля, отримала і велику кількість розважальних опцій. Це підтримка сервісів Spotify Premium, Netflix, YouTube, Hulu, караоке, також можливість завантажити гру Cuphead. Для максимальної безпеки, майже всі розважальні сервіси доступні за умови припаркованого автомобіля.