Щороку лідери автомобілебудування ведуть підрахунок проданих машин. Про те, які моделі в 2018 році були найпопулярнішими на світовому ринку – наша стаття.

Фото Volkswagen-Polo в ТОП-7 авто 2018

7 місце у світовій статистиці отримав Volkswagen Polo, в той час як в Європі він другий з продажу. У порівнянні з торішнім рейтингом, автомобіль підвищився на одну сходинку. Кількість проданих автомобілів – 611 567 одиниць.

Фото Volkswagen-tiguan в ТОП 2018 моделей світу

6 місце – той же Volkswagen, але вже з моделлю Tiguan. Кількість його продажів збільшилася в порівнянні з минулим роком на 11% і становить 660 662 штук.

Фото Volkswagen-Golf в ТОП 2018 моделей світу

На п’яте місце з третього опустився Volkswagen Golf. Чомусь увага до нього зменшилась на 8%. Деякі аналітики прогнозують візуальну зміну моделі, тому зниження в рейтингу можливо тимчасове, і колишня слава все ж повернеться до Golf.

фото Toyota-RAV4 в ТОП-7 авто 2018

2018 рік приніс четверте місце Toyota RAV4. Відірвавшись від конкурентів нижніх місць рейтингу на вагому кількість продажів, кросовер почуває себе найпопулярнішим. Як зміниться ситуація з продажем в наступному році, дивлячись на анонсоване п’яте покоління в образі брутального SUV – ніхто поки не пророкує.

Фото Honda-Civic в ТОП продажів автомобілів в 2018 році

Відкриває Трійку лідерів Honda Civic. У минулому році було продано 696 244 автомобіля і таким чином він піднявся з четвертого місця. Попит на цю модель виріс в порівнянні з 2017-м на 1,8%.

Фото Ford-F-Series в ТОП продажів автомобілів в 2018 році

На почесному другому місці з відривом на більш ніж 200 тисяч одиниць впевнено розташувався Ford F-Series – цей пікап найкраще продається в усьому світі. Країна максимальних продажів – США, а якщо дивитися статистику за багато років, то в своєму сегменті модель є лідером ще з 1978 року. Це вже 13-е покоління пікапа, і продажі моделі з оновленнями-2018 підвищилися ще на 1,1%.

Фото Toyota Corolla на першому місці в рейтингу продажів за 2018

І ми підійшли до найголовнішого, або найпопулярнішого автомобіля минулого року – Toyota Corolla. Цю модель купили в 2018 році майже мільйон людей з різних куточків земної кулі. Якщо бути точнішим – це 995 356 машин. І навіть не дивлячись на деяке зниження продажів (в минулому році – мінус 2,6%), все ж на світовий рейтинг цей показник не вплинув. Toyota Corolla має почесний запис в Книзі Рекордів Гіннеса. А “Королла” нового покоління вже офіційно представлена в США і Китаї та в цьому році вона буде в дилерській мережі.