На автосалоні в Детройті два світових гіганти автомобілебудування Volkswagen AG і Ford оголосили про плани створити спільний альянс. Керівники компаній Герберт Дісс і Джеймс Хакетт вважають, що створення корпорації – це крок попереду інших учасників світового авторинку.

Почати роботу компанії планують в 2022 році і початком співробітництва стане розробка комерційних фургонів і середньорозмірних пікапів. Взаємовигідна співпраця буде полягати в тому, що витрати на проектування і розробку нових моделей будуть розподілятися. Також витрати повинні оптимізуватися за рахунок спільного використання виробничих потужностей. Завдяки цим розробкам партнери очікують поліпшення фінансової ситуації вже через рік, в 2023 році. До речі, загальна сума продажів двох компаній в 2018 році склала близько $ 1,2 мільйона.

Представники Volkswagen і Ford вже підписали меморандум про взаємовигідне співробітництво в сферах електрокарів, безпілотників і мобільних сервісів для автомобілів. Також представники компаній говорили про те, що вони відкриті для співпраці і в інших сферах, якщо це буде цікаво обом компаньйонам.

Що стосується акцій компаній спільне володіння цінними паперами не передбачається, а діяльність альянсу, згідно договору, повинна регулюватися комітетом з представників вищого керівництва компаній.