В одному з міст Каліфорнії запущений проект, який пов’язаний з тестуванням нового типу номерів для автомобілів – цифрових номерів. За зовнішнім виглядом вони нагадують планшет, але габарити цілком відповідають звичайному автомобільному номеру. Він оснащений екраном, але тут відсутня сенсор. Також виробник комплектує свою розробку акумулятором і мікросхемою. Здається нічого особливого, але це може істотно спростити життя автомобілістам. Погодьтеся, це трохи нагадує якесь пророцтво з науково-фантастичної книжки або фільму.

картинка цифрові номера для автомобіляНа екрані показується реєстраційний номер машини і дані, що містять інформацію про те, коли закінчується його термін. Також там є логотип штату Каліфорнія і адреса інтернет-ресурсу Департаменту автотранспорту штату. Власники таких номерів можуть за своїми уподобаннями міняти відтінок шрифту і навіть фон. Додатково можна вказувати коротке повідомлення, які буде розміщуватися під реєстраційним номером. Під час паркування номер можна перемістити в кут дисплея, а в центрі буде велике повідомлення, наприклад, з рекламою або іншою важливою інформацією.

Sacramento Bee повідомляє, що оновлення реєстрації тепер ну вимагає розміщення стікера на знаку машини. Поліція ж може користуватися цифровим номерним знаком, щоб відстежувати вкрадені і викрадені автомобілі. Хоча його також можна просто зняти і залишити десь на узбіччі.

Вартість даної технології досить висока. Reviver Auto розробляє і виробляє цифрові номера продає їх з цінником 699 доларів. Додатково майбутній власник нового дива техніки повинен оплатити його установку. Також за кожен місяць користування потрібні абонентська плата в 7 доларів. Купити номер такого типу можна у офіційних дилерів.