Асоціація Укравтопром розповіла про ситуацію на сучасному ринку автомобілів в Україні. Виявляється в травні автомобільний парк нашої країни поповнився 6 800 новими легковими машинами. Якщо порівнювати з минулим роком, травневий попит збільшився на 4%. Також наголошується, що щодо результату за квітень цей ринок фактично залишився таким же.
Найпопулярнішою маркою виявилася Toyota. Компанія лідирує з 850 зареєстрованими екземплярами. Попит на автомобілі від цього виробника на нашому ринку відповідно до показників роком раніше зменшилися.
покупки машин в Україні фотографія

Друге місце зайняли машини Renault, їх результат дорівнює 751 авто. Це на 6% більше попереднього максимуму, який показала французька компанія.

Бронзу виявилася у машин Hyundai. Оскільки автомобілісти придбали 504 автомобіля, попит виріс в половину в порівнянні з тим же періодом 2017 року. Volkswagen став наступним у списку, її результат 411, що є збільшенням на 3 відсотки. П’ятої найпопулярнішою маркою автомобілів стали автомобілі Skoda, оскільки їх реалізація зменшилася на 30%. За місяць було продано до 384 машин.