электро-водородные и электро грузовики Nikola Motor картинкаКоманда виробника електро-водневих тягачів Nikola Motor вирішила створювати моделі виключно в електричному виконанні. Йдеться про Nikola Two і Nikola Tre, які поєднують обидві екологічні технології і показують високу ефективність при поїздках на великі відстані.

Рішення створювати подібні моделі виникло через економічну обґрунтованість – на коротких дистанціях краще застосовувати електрокари. Тому модель для великих відстаней Nikola One, залишиться в воднево-електричному варіанті. А дві моделі Two і Tre будуть випускатися в двох версіях – і в електро-водневій, і чисто електричній. Вибирати буде сам клієнт.

Електротягачі планують випускати з ємністю акумулятора на 500 кВтг, 750 кВтг і 1 МВтг. Мегаватна модель буде проїжджати на повному заряді до 640 кілометрів на літній час і до 480 км взимку. Nikola Two проводиться в основному для Сполучених Штатів, Nikola Tre – розрахований на європейські країни.

Електровантажівки офіційно представлять 16-17 квітня на презентації Nikola World 2019 Фініксі (штат Арізона, США). Для моделей Nikola One і Nikola Two проведуть справжній тест-драйв, а Nikola Tre поки представлять у вигляді прототипу.