Компанія Waymo і альянс гігантів автомобілебудування Renault-Nissan-Mitsubishi планують підписати договір про співпрацю. Йдеться про запуск служб таксі з автоматичним управлінням. Сервіс буде включати оснащення радарами та сканерами різних моделей автомобілів, розробку онлайн-програми для виклику, замовлення та оплати за послуги таксі.

Японський ресурс Nikkei, який висвітлює тему, стверджує про взаємну вигоду двох сторін договору. Для автомобільного об’єднання угода вигідна з точки зору економії коштів на Research & Development (науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи). Waymo погоджується на використання їх технологій для машин з інтелектуальним керуванням.

Що стосується інтересів команди Waymo, яка до сих пір працювала тільки з Fiat і Jaguar, компанія зможе зайняти більшу частку ринку в Європейських країнах, Японії та інших частинах світу.

Обговорення умов зараз на завершальному етапі і вже цієї весни компаньйони офіційно розкажуть деталі. Учасники договору поки що утримуються від офіційних коментарів і на запити засобів масової інформації не відповідають.

Про тестовий заїзд автомобіля під керуванням Waymo, під час якого постраждала людина, читайте в нашому матеріалі.