машини на евробляхах фотографіяНапевно тільки ледачий не помітив, скільки на вулицях роз’їжджає машин на іноземних номерах. Багато вже чули про дорожні пригоди за участю таких транспортних засобів і про те як все закінчує. Поліція не може знайти власника і злочин може залишитися без покараним. Сьогодні в Україні незаконно пересуваються 317 тисяч автомобілів, які мають зареєстровані номерами інших країн. Дану інформацію повідомила Державна фіскальна служба.

На транзитних умовах сьогодні в Україні є більше 113 тисяч машин, але 97% з уже порушують закон своїм перебуванням тут. У квітні число ввезених таким чином транспортних засобів становила 469 218, в режимі тимчасового ввезення зареєстровано 2,75 млн автомобілів (364 тисячі перебувають в Україні, а 207 тис. Авто порушили зазначені раніше терміни). Найбільш частими напрямками ввезення в режимі транзиту називають нашу ближню сусідку Польщу і Литву з Чехією.

Відзначимо, що держава готується ввести обмеження і відповідальність для автовласників транспортних засобів на Єврономер. Поки що документ знаходиться на стадії обговорення. Депутати вважають, що в Україні є 1,5 мільйона чоловік, що пересуваються на таких авто.
Введення авто на евробляхах ускладнили. При перетині кордону нашої країни потрібно подавати в службу довіреності від імені литовських компаній, інтереси якої представляються. Також додатково потрібно підготувати ще кілька документів.