У Каліфорнії Tesla Model S, керована автопілотом, влаштувала “змагання” з поліцією. Автомобіль рухався по нічній трасі 101 зі швидкістю більше 100 км / год. Після того, як водій не відреагував на кілька вимог звернути на узбіччя, було викликано підкріплення. Машини поліцейських, порівнявшись з Tesla, виявили, що водій спить.

Фото Автопілот Model S прийняв участь в гонках з поліцією

Включивши проблискові маячки, щоб автопілот зреагував на них, один з водіїв-поліцейських почав плавно гальмувати. Другий екіпаж поліцейських для запобігання зіткненню з іншими учасниками руху, їхав позаду порушника. Після повної зупинки автомобіля водій продовжував спати.

Операція по зупинці і затримання порушника тривала 7 хвилин на відстані близько 11 кілометрів. Протестувавши водія на алкоголь, поліцейські зафіксували позитивний результат. Водій Олександр Самеко відповідатиме за порушення згідно із законом – він заарештований.

Tesla Model S займає друге місце в ТОП-2018 електромобілів. Також пропонуємо цікавий матеріал про запуск комерційного проекту с безпілотними таксі.