Через кілька десятиліть вони навіть зросли в ціні. Про автомобілі, які купуються і продаються за первісною вартістю, поговоримо в нашій статті.

Отже, п’ятірку лідерів відкриває Mercedes-Benz W123. Починаючи з 90-х років, коли старі автомобілі цієї марки почали масово постачати на пострадянський простір, вони знайшли гарну славу. Придатність до ремонту і наявність деталей, довговічна підвіска і м’який хід забезпечили седану хорошу репутацію. Ну і звичайно ж, престижність марки Mercedes.

Фото Автомобілі через кілька десятків років

Модифікація моделі 300 D – чудовий раритет, який до сьогоднішніх днів на ходу. 5-циліндровий атмосферний дизельний двигун потужністю 88 кінських сил і чотириступеневий автомат свого часу був проданий у кількості більше 2,6 мільйона одиниць.

Четверте місце займає теж німець, Opel Record 2100. За 1972-1977 роки їх випустили більше 1,1 мільйона примірників. Це солідний седан з великим салоном теж має досить м’який хід. 4-ступінчаста коробка передач для дизеля і 3-ступінчаста для бензинової моделі. 2,1 – літровий двигун потужністю всього 60 л.с.

Фото ціна на автомобілі не підвладна часу

Відмінною особливістю моделі було те, що важіль перемикання передач за бажанням покупця могли розташувати як на трансмісивному тунелі, так і на рульовій колонці.

На третьому місці рейтингу раритетних популярних машин знаходиться невелика спортивна Mazda MX-5. Було зроблене з 1989 по 1997 рік. У автомобіля надлегкий кузов, задній привід, хороший запас потужності і незалежна підвіска.

Фото ціна на автомобілі не підвладна часу

Автомобіль отримав запис в книзі рекордів Гіннеса як наймасовіший спортивний гоночний автомобіль. Автомобіль претендує на звання історичного автомобіля в Європі. Деякі екземпляри навіть отримали історичні номера, які мають на увазі певні пільги для власників. За радянських часів нам цю марку практично не завозили, тому що з’явилися в нашій країні зразки з кожним роком збільшуються в ціні.

Фото ціна на автомобілі не підвладна часу

Друге місце «незабутих» машин займає Audi 100, 1982-1991 років випуску. Вона часто зустрічається в Україні в варіанті з кузовом С3. Завезені моделі раніше з Європейських країн вважалися рівнозначними Mercedes-Benz W123. Марка відома тим, що отримала звання «Автомобіль року в Європі – 1983». З його технічних характеристик виділяються хороша аеродинаміка, хороший дизель і низький коефіцієнт лобового опору.

І на першому місці знаходиться дітище вітчизняної промисловості – ГАЗ-21 «Волга». Саме цих автомобілів досить багато можна побачити на наших дорогах, саме вони часто піддаються «апгрейду» і саме вони, завдяки своїй раритетності коштують чимало. Попит на відновлені екземпляри не падає навіть з часом. Відповідно і ціна збільшується.

Фото ціна на автомобілі не підвладна часу

Найбільш цінними вважаються автомобілі з рідної фарбуванням і невеликою кількістю «намотаних» кілометрів. Також високо (від 10 тисяч доларів і вище) цінуються ексклюзивні екземпляри на зразок таксі і санітарних авто.