Новий гіперкар від Lotus повністю електричний і неймовірно потужний. Evija – перший автомобіль виробника, який випущений з електро-трансмісією. Його потужність – 1973 к.с.

За словами розробників дизайну, натхнення черпали з природи. Тому створюється враження, що форма кузова трохи схожа на гірські освіти а ще на гоночні машини Ле-Мана.

Фото Новий гіперкар від Lotus Evija

У моделі лобовий опір повітря знижено і оптимізована притискна сила завдяки повній відсутності бічних дзеркал заднього виду. Замість них видимість забезпечена камерам, які вбудовані в передні крила.

Lotus Evija розганяється з місця до “сотні” менше ніж за 3 секунди, до швидкості 300 км / год розганяється за 9 секунд.

Що стосується салону автомобіля – він більше схожий на інтер’єр гоночних автомобілів 50-х років, а рульове колесо і приладова панель приладів нагадують аналогічні прилади, як у гоночних автомобілів Formula-1.

У центрі рульового колеса знаходиться перемикач режимів роботи. Тут тільки один дисплей з показниками і знаходиться він прямо за кермом. Додаткові елементи управління з сенсорними кнопками і підсвічуванням знаходяться в центральній консолі.

Фото Новий гіперкар від Lotus Evija - цифрова панель

Вражає швидкість зарядки електрокара. Виробник заявляє, що при використанні зарядного пристрою потужністю 800 кВт повністю зарядити акумулятор можливо протягом усього 9 хвилин. Правда, поки подібні зарядні пристрої не доступні у вигляді комерційних зразків.

Але все ж, застосовуючи максимально потужні в даний момент зарядні (на 350кВт), повністю відновитися можна за 18 хвилин.

Запас ходу автомобіля, який визначили методом New European Driving Cycle Combined Cycle становить 435 кілометрів.

Цільова маса Evija становить 1680 кг – це мінімальна вага серед всіх існуючих електрокарів. Електрична трансмісія отримала батарейний блок, який позиціонується як найлегший і максимально ефективно зберігає енергію у порівнянні з іншими автомобілями.