Фото Найдоступніші за ціною Tesla знімають з виробництва

У компанії Tesla вирішили змінити каталог моделей і зняти з виробництва надмірну кількість варіацій. Таким чином, вже немає версії Standard Range для седану Model S і кросовера Model X.

На сайті виробника дані моделі пропонують тільки в версіях Long Range і Performance. Це означає, що початкова вартість Model S в Сполучених Штатах підвищена від 75 тисяч $ до 80 тисяч $. Ціна Model X відповідно, підвищилася з 81 000 до 84 990 доларів. Таким чином, Long Range стала базовою версією і для Model X і для Model S.

Ось як коментують ситуацію офіційні представники Tesla:

«Ми скорочуємо кількість комплектацій, стандартизуючи нашу лінійку для міжнародних продажів, щоб стало простіше купувати наші автомобілі.»

Вартість самого простого варіанту Model 3, який можна замовити через офіційний сайт, знижена. Standard Range Plus трохи подешевшала з $ 39 900 до: $ 38 990.

Всі ці кроки робляться, звичайно, щоб не тільки триматися на плаву, а й отримувати прибуток. Нагадаємо, що незважаючи на позитивну динаміку і зростання продажів у другому півріччі 2018 року, в першому кварталі 2019 виробник знову повернувся в нерентабельний стан. Правда, в цьому році було встановлено і новий рекорд за кількістю проданих автомобілів – 100 000 одиниць.

Фінансовий звіт компанії повинні опублікувати в кінці липня, з якого можна буде робити певні висновки.

Потужність 1000 кінських сил: Ferrari представила світу гібридний спорткар.