Нові розробки в сфері світлотехніки Evolution of Light дивують. Задні ліхтарі, головні фари і інші светоелементом крім основних функцій зможуть виконувати і багато корисних додаткових завдань. Яскравим прикладом таких розробок є світлодіодні матричні фари IQ.Light. Їх вже можна замовити для моделі Volkswagen Touareg третього покоління.

Фотографія Volkswagen встановлює інтерактивні матричні фари

Кожна фара IQ.Light включає 128 світлодіодів, і управляти можна кожним з них окремо. Для цього збираються дані з фронтальної камери, навігаційної системи, враховуються кут повороту коліс і швидкість руху автомобіля. Вся інформація аналізується в окремому блоці і видається інформація в зрозумілому для водія вигляді. А саме, направляються світлові потоки на людей і тварин, що знаходяться на узбіччі дороги, зменшуються відблиски на мокрому асфальті за рахунок зменшення інтенсивності світла (технологія «Poor Weather»).

Зображення нові можливості світлотехніки демонструє Volkswagen

Також Volkswagen анонсує систему підсвічування, яка буде у вигляді мікропіксельних HD-фар з 30 тисячами світлових точок. Такий режим підсвічування забезпечить абсолютну проектування корисної інформації на дорогу. Тобто, водій перед собою бачитиме габарити машини у вигляді смуг (система «Optical Lane Assist»), лінії траєкторії майбутньої парковки (технологія «Optical Park Assist»), попереджувальні сигнали іншим учасникам руху, заряд акумулятора.

Інтерактивні матричні фари в Volkswagen фото

Розробники автомобіля Volkswagen I.D. демонструють і інші проекти майбутнього. Наприклад, світлотехніка спроектує на дорожнє покриття поворот, зону посадки, відкривання дверей та ін.