неприємний запах в автомобілі фотографіяНеприємний запах в автомобілі приносить багато незручностей, як водієві, так і пасажирам. Іноді, кому-то може не сподобатися навіть запах від ялинки на вітровому склі, що вже говорити про які-небудь яскраво виражених неприємних отдушках. Іноді в машині може пахнути бензином, причиною цього може бути банальне потрапляння цієї речовини в салон. Але є випадки, коли ви навіть не можете уявити або згадати, чому в салоні пахне тухлими яйцями?
Причиною може бути двигун і щоб усунути цей тип запаху потрібно обов’язково звернутися до майстра, який зможе якісно його відремонтувати. Якщо ж було щось пролито в салоні, пропонуємо вам кілька помічників.

Порохотяг

Багато запахів зберігаються в оббивці салону, в більшості випадків чистка за допомогою пилососа зможе їх усунути. Рекомендуємо використовуватися спеціальну насадку для очищення оббивки, яка дозволить дістатися до всіх затишних куточків. Також можна використовувати очищення паром, вона так точно усуне все зайве.

Дезодорант для авто

Сигаретний дим може створити в салоні машини дуже неприємну обстановку. Цей запах проникне скрізь, навіть в систему вентиляції опалення та кондиціювання. Відкривши капот, направте струмінь дезодоранту на вхідний клапан системи, що дозволить вигнати з неї запах. Дим від сигарет дуже в’їдливий, так що вам потрібно докласти багато зусиль.

Харчова сода

Сода добре справляється з запахами, її використовують для вирішення таких проблему вже досить довгий час. Ви пролили щось на килим і запах залишився? Посипте місце содою і втирайте її всередину. В такому стані залиште все на кілька годин, і сода вбере в себе будь-які запахи. Після цього потрібно все пропилососити.

Деревне вугілля

Ця речовина також прекрасно вбирає запахи різного типу. Його використовують для більшості фільтрів, як повітряних так і водяних. Шматочок деревного вугілля можна залишити на кілька днів в салоні машини. Після цього ви відчуєте, що він абсорбував неприємний запах.

Натуральні освіжувачі повітря

Можете вибрати найулюбленіший запах засоби для чищення салону і використовувати освіжувач для повітря. Вже через пару днів ви зможете зрозуміти, чи може він замаскувати неприємну віддушину чи ні. Додайте кілька крапель улюбленого аромомасла, наприклад ванілі або бергамота. Їх можна крапнути на кульки з бавовни. Можете також використовувати мелену каву, якщо ви любите його аромат. Насипте його в звичайну банку, в кришці якої є невеликі отвір, і тримайте її в машині. Багатьом подобаються екстракти м’яти і цитрусових масел.

Усуньте причину

Як ми писали на початку статті, причиною запаху може бути неполадка автомобіля. Якщо це так, потрібно якомога швидше налагодити роботу, оскільки одним неприємним запахом може не обійтися.

Зверніться до професіоналів

Якщо все ж неприємний запах залишається, віддайте автомобіль в професійну чистку. Звичайно, це дороге рішення, але воно точно виключить цю проблему з вашої автомобільної життя. Відзначимо, що є такі запахи, наприклад, той, який може видавати скунс, ніколи не вивітриться.