Простоявши довгий час в гаражі нерухомо, автомобіль може піднести багато сюрпризів своєму власникові. Але велика кількість проблем можна запобігти, попередньо провівши якісну підготовку. Залишити автомобіль на довго в гаражі змусить поїздка за кордон на кілька місяців або ж запобіжні заходи. Поїздки на машині взимку автомобілісти часто продовжують через комфорту. Ті ж хто вирішує припинити поїздки на холодну пору року оперують декількома виправданнями. Зимові поїздки супроводжуються темрявою, снігом і ожеледдю. Через це на дорогах більше аварій і часті пробки. Сіль інші речовини, якими посипають дороги, руйнівно впливають на кузов і компоненти підвіски. В цей час також витрачають більше бензину, оскільки транспортний засіб прогрівається тривалий час перед поїздкою і стикається з ускладненими дорожніми умовами.

Закрити автомобіль в гаражі на три або більше місяців без будь-яких додаткових дій теж не правильно. Але ознайомившись з порадами від фахівців кузовного центру Автостейт, ви зможете правильно підготувати машину і консервація пройде безболісно. Відзначимо, що такої підготовки вимагають як старі автомобілі, так нові.

Як правильно підготувати автомобіль до довгого простою а гаражі

Перед закриттям гаража машину бажано ретельно помити і даль випаруватися всієї рідини на кузові. Так що відразу ж закривати двері не найкращий варіант, потрібно почекати висихання рідини на всіх внутрішніх елементах автомобіля. Захист кузова посилиться після додаткової обробки спеціальним воском. Додаткову увагу потрібно хромованим елементам, які вимагають особливих складів для обробки або ж використання мінерального масла.

Чи не забуваєте і про салон, потрібно ретельно очистити оббивку, оскільки їжа або листочок можуть спровокувати зростання грибків і плісняви. Приберіть з машини килимки. Сода допоможе, якщо спостерігається підвищена вологість. На кожне сидіння потрібно покласти цілу пачку цього речовин і воно буде вбирати зайву вологу і зможе віддати її при висиханні. Краще залишати трохи відкритими двері, звичайно якщо це закритий гараж. Також залиште в такому стані капот і багажник. Так тиск на ущільнювачі знизитися. Відзначимо також, що краще нанести на них силіконову змазку. Якщо відкрити двері ви не можете через переживання про безпеку, можна відкрити вікна, що забезпечить циркуляцію повітря.

Для зменшення можливих пошкоджень пластика від вологості і різної температури нанесіть на них спеціальний склад. Хромовані деталі всередині машини також вимагають особливої уваги.

Планує залишити машину на кілька місяців? Краще зняти акумулятор. Він вимагає зберігання в сухому приміщенні, де завжди стабільна температура. Якщо ви можете зарядити його в будь-який час, тоді можна не знімати акумулятор, але для клем це обов’язково.
Щоб уникнути корозії старого двигуна потрібно вивернути свічки і влити 30-50 грам моторного масла в кожен циліндр. Потім кілька разів поверніть колінчатий вал і вкрутіть свічки на місце.

Пропонуємо два ефективних способу для збереження бензобака без появи іржі. Ви купили якісне паливо і зможете заводити машину кілька разів за час зберігання, заповніть бак до відмови. Якщо стоянка довга, а в якості палива ви не впевнені, тоді воно зможе расслоиться. На дні виявиться вода і сміття, вони ж в першу чергу попрямують в бензопровід. Скористайтеся антикорозійними присадками і залиште в баці маленьку кількість бензину.

як підготувати автомобіль до тривалого простою в гаражі фотографіяТехнічні рідини повинні заповнити свої резервуари вщерть, що зменшить ймовірність появи конденсату. Система охолодження двигуна повинна бути заповнена антифризом або тосолом. Воду з омивача злийте і відключіть шланги склоочисника. Розвантажити підвіску, просто поставивши його на колодки. Кузов потрібно підняти рівно, стежте щоб не було перекосів. Що стосується висоти, колеса повинні бути без опори. Це також дозволить усунути можливість сплющивания шин. Також вам не потрібно періодично стежити за тиском, оскільки воно буде змінюватися в залежності від температури навколишнього середовища. Зверніть увагу! Дуже висунуті штоки амортизаторів потрібно обробити розчином, щоб вони не поржавіли.

Закупорте отвір вихлопної труби, це дозволить усунути попадання вологи всередину. Використовуйте промаслений тканину або в звичайний скотч.

Обов’язково ознайомтеся з керівництвом для вашого автомобіля, оскільки різні машини можуть відрізнятися своїми особливостями при тривалому зберіганні без руху. На особливу увагу заслуговує і підготовка гаража. Тут не повинні жити гризуни. Вони в холодну пору року можуть шкодити проводці в пошуках ніж перекусити. Також гризуни можуть облаштувати в автомобілі своє житло, що так само сильно вплине на збереження. Показник вологості в гаражі повинен бути приблизно 50%. Якщо гараж буде сирим, тоді зможуть початися корозійні процеси. Можна використовувати осушувачі повітря.