Запотівання скла машини приносить багато незручностей, а причиною для цього може стати як дощ чи сніг, так і різка зміна температури. У міжсезоння і взимку ця проблема більш актуальна. Щоб водіння було безпечним, водій повинен мати прекрасну видимість. Не тільки опади або темрява створять проблеми з чітким розумінням того, що відбувається на дорозі. Запітнілі вікна автомобіля мають багато негативних характеристик.

Основною причиною цієї проблеми називають різницю температур, оскільки в теплому салоні волога збереться в конденсат на охолоджених стеклах. Боротися з цим можна двома способами: прогрівайте вікна і просушіть повітря. У статті фахівці центру кузовного ремонту Автостейт діляться простими і ефективними способами для збереження вікон прозорими.

Налаштування кліматичних систем

запотевание стекол автомобиля фотографияВідразу коли ви помітили запотівання, потрібно включити обдування вікон. Водій повинен направити повітря з дефлектора на скла. Допоможе і незначне підвищення температури. Кондиціонер виправить ситуацію і виконає завдання висушування повітря за лічені хвилини. Обов’язково перевірте чи режим внутрішньої циркуляції. Обов’язково час від часу перевіряйте салонний фільтр, оскільки він може не справлятися з поставленим завданням – може не встигнути просохнути після вбирання великої кількості вологи.

Засоби для стекол

Багато різноманітних Антизапотівателі змогу порівняти різні можна розшукати в магазинах. Вони продаються як в формі аерозолів або серветок, так і як рідини. Принцип їх роботи дуже простий – вплив на властивості поверхні натягу. Тонка плівка, створена розчином, дозволяє дрібними частинкам води скочуватися і утворювати краплі, що не заважає загальному огляду. Вода залишається на склі непомітним шаром. Наноситися засіб на сухі очищені скла. Вам залишається просто випробувати варіанти і зупинитися на тому, який вам більше підходить за способом застосування і за результатом.

Народні методи

Оскільки ця проблема супроводжує водіїв вже давно, вони знайшли пару варіантів додаткової обробки стекол з використанням звичайних для кожного засобів. Найпопулярнішим в нашій країні є розчин з гліцерину і спирту. Першого речовини потрібно взяти одну частину, а другого 10. Така кількість гліцерину дозволяє склу залишитися не жирним і без розлучень. Можна витирати вікна газетами, оскільки в типографический фарбі є кошти, що формують плівку схожу на створену за допомогою автохімії. Також народні умільці натирають вікна звичайним тютюном.

Спеціальні плівки

Це рішення саме довговічне і в той же час кардинальне. Такого типу плівки використовуються для оптики і шоломів мотоциклістів. Її установка вимагає такого ж процесу, як і плівка для тонування. З цим завданням рекомендуємо звернутися до фахівців.

Позбавтеся від зайвої вологи в салоні

запітнілі скла автомобіля фотографіяУ короткі терміни запотівання можна усунути відкриваючи вікна, але після цього складно налагодити кліматичний баланс. Іноді всередину автомобіля може потрапити сніг або дощ. Після нагрівання салону рідина буде випаровуватися, і залишатися на стеклах, оскільки вони холодні. Потрібно видалити зайву вологу. Не залишайте воду або лід під килимками, очищайте цю частину салону досить часто. Перевіряйте герметичність салону, особливо якщо при незначному дощі в ньому ставати мокро. Замінивши зіпсований ущільнювач, ви налагодите рівень вологості і уникнете можливої ​​корозії. Не зберігайте в салоні мокрі ганчірки, наприклад ті, що ви використовуєте для очищення поверхонь. Влаштуйте місце для них в багажнику або під капотом. Знизить вологість звичайний паперовий пакет наповнений сіллю.

Не базікати

Люди можуть опинитися найістотнішим джерел вологи всередині салону. Дихаючи, вони видихають більш тепле повітря, що і впливає на цей показник. Регулювати клімат контроль в салоні з великою компанією потрібно дуже часто.

Вентиляція салону

Іноді після кузовного ремонту автомобіля клапани вентиляції можуть бути неактивними. Циркуляції повітря, яку прораховували інженери при випуску машини на ринок, не буде. Це звичайно залежить від майстрів, які займалися цією проблемою. У нашому центрі ви отримуєте найякісніші послуги кузовного ремонту, після яких ваш автомобіль не матиме додаткових проблем в експлуатації.

Також на вентиляцію може впливати велика кількість речей і їх розташування по салону або багажника. Перевірте пропускну здатність повітропроводів. Їх розташування можна підглянути в керівництві. Таку ж проблему створять забиті зливні отвори системи кондиціонування – вода задувається в салон. Виправити це можна легко, очистіть їх.

Якщо вікна машини потіють з незрозумілих причин, можлива несправність системи охолодження двигуна. Пара потрапляє в салон через систему вентиляції.

Часто вікна запотівають через вживання спиртних напоїв пасажирами перед подорожжю. Пари спирту вбирають вологу з вашого організму, вона в свою чергу осяде на стеклах. Співробітники міліції можуть виявляти підвищену цікавість до машин з запітнілими вікнами.