Фото Русифікація Nissan Pathfinder, Nissan Altima

Більшість країн світу використовують метричну систему вимірювань. Але є держави, в яких одиниці виміру відрізняються від загальноустановлених. До таких країн належить Америка. Дюйми, милі, фунти, галони і кубічні ярди – такі одиниці викликають у нас нерозуміння.

Автопромисловість США аналогічно, як і інші галузі, створюючи машини, використовує цю систему. Тому кожен українець, який замовляє автомобіль з США, має справу з вимірюваннями, відмінними від наших.

І тоді у власника «американця» є два варіанти:

  1. їздити на автомобілі та із зусиллями переводити все в кілометри, Цільсії та літри
  2. замовити русифікацію у майстрів та перекласти всі системи в метричні виміри.

У першому варіанті, коли ви хочете заощадити на адаптації автомобіля, мате такі проблеми, як: нерозуміння витрати палива, рівень температур рідин авто і салону, відсутність парних частот радіо FM, англійська мова голосового помічника.

Фото Русифікація Nissan Pathfinder

Повна русифікація автомобіля, яка включає:

дозволяє вам їздити з комфортом та не відволікатися від дороги. Ви отримуєте задоволення від прослуховування улюбленої радіохвилі та моментально реагуєте на команди бортового комп’ютера.

Фото Nissan Pathfinder, Nissan Altima - русифікація

Майстри СТО, які займаються перепрошивкою, іноді не беруться за роботу з марками, які рідко до нас завозяться.

Інженери Автостейт в будь-якій ситуації намагаються допомогти людині, яка звертається на русифікацію. Наприклад, вже робили адаптацію не надто популярних автомобілів, таких як Nissan Pathfinder або Nissan Altima.

Ось ми показуємо хід русифікації Nissan Pathfinder.

Детальніше читайте про послуги адаптації та дивіться марки автомобілів, які ми русифікуємо, на сторінці.

Якщо цікавить послуга русифікації, але ви знаходитеся не в Києві, теж допоможемо. Для цього уточніть модель вашого авто менеджеру по телефону та після ствердної відповіді надсилайте електронний блок Новою поштою. Через кілька днів ви отримаєте його з російською мовою, потрібними частотами та одиниц

Фото Русифікація панелі Nissan Pathfinder, Nissan Altima

ями виміру, прийнятими в Україні.

Даємо гарантію на всі роботи.

Телефонуйте:


Ми знаходимося: вул. Фанерна 4, біля “Комфорт Таун”.