Для чоловіка, який не просто водить автомобіль, а любить за ним доглядати і багато часу приділяє своєму залізному коню, найкращим подарунком буде щось, що прикрасить її або спростив це заняття. Ми зібрали невеликий список найбільш популярних подарунків для автомобілістів. Повірте, їм зрадіють багато!

 подарунок автолюбителю-чоловікові фотографіяНайпростішим подарунком буде брелок. Звичайним в сенсі функціональності, оскільки візуально він може бути дуже оригінальним. По-перше, визначтеся з торбою, яку ви готові витратити на цей аксесуар. У разі якщо подарунок символічний, можна зупинитися на невеликому, але стильному варіанті. Сьогодні ви знайдете найрізноманітніші брелоки: оснащені підсвічуванням, музичними мелодіями або з різними зображеннями. Весь спектр вибору розташовується практично в кожному автосалоні.

Дуже корисним подарунком стане ароматизатор для салону автомобіля . Таким чином, неприємні запахи, наприклад запах гуми або бензину, будуть нейтралізовані. Це позитивно вплине на настрій водія і пасажирів машини. Найпопулярнішими сьогодні є гелеві і картонні варіанти. Найефективнішими також називають флакони з рідиною та спреї. Для людини запахи відіграють важливу роль, це впливає на психологічний стан і підвищує рівень задоволення при задоволенні поїздкою.

Також можна подарувати автомобільні приналежності . Цей подарунок чоловіка добре оцінять, оскільки вони відрізняються своєю практичністю. У пошуку подарунка для них, обов’язково задумайтеся над корисністю обраного варіанту. До недорогим варіантом можна віднести скребок для льоду або щітку. Якщо ви вважаєте, що цього мало, радимо доповнити його теплою рукавичкою.

набір інструментів фотографіяЯкщо при виборі подарунка вас не утрудняють фінанси, пропонуємо звернути увагу на наступний варіант: дуже приємним подарунком буде набір інструментів. Звичайно, краще вибрати набір з найширшим асортиментом приладдя. Також можна купити гуму, набір дорогих свічок запалювання або нові килимки в салон. Звичайно, якщо вибрати подарунок, який вимагає установки на СТО, чи не буде сюрпризом, але іменинник точно оцінить вашу турботу і увагу. Будь буде радий новій сигналізації або пристроїв проти викрадення.

Хорошим подарунком стануть і менш дороги екземпляри, наприклад, пробка для бака з паливом з кодовим замком, зарядний пристрій для смартфона або термометр. Прекрасним варіантом стане термос або гуртка, що набагато спростить питання з теплими напоями для водія.

колонки для автомобіля фотографіяЯкщо ж для чоловіка машина іноді є домом, він часто їздить в довгі поїздки та іноді доводиться ночувати в автомобілі, тоді можна подарувати йому плед або ж спальний мішок.

Для поціновувачів музики можна підшукати колонки або новий програвач. Для повного порядку в салоні можна оснастити автолюбителя маленьким пилососом. Все ж найкориснішим подарунком ми назвемо установку парктроника на автомобіль з відеокамерою.

Завжди можна подарувати що-небудь веселе. Розвеселять водія і всіх оточуючих смішні наклейки на скло або рухаються фігурки. Також зверніть увагу на оригінальні обкладинки для документів.

Звичайно, якщо ви знаєте автолюбителя давно і добре вивчили його характер і потреби, можна ризикнути і подарувати щось незвичайне . Наприклад, можна піднести сертифікат на автомийку. Чистий автомобіль це запорука гарного настрою водія. Вам не потрібно придумувати саме вказати в сертифікаті, іменинник зможе вибрати саме ту послугу, яка йому підійде найбільше. Або можна замовити щось в нашому центрі кузовного ремонту Автостейт.

Це тільки маленька добірка можливих варіантів, але якщо ваша фантазія не зупиниться на звичайних варіантах, ваш сюрприз точно запам’ятається надовго. А який найоригінальніший подарунок для автомобіля ви отримували від близьких або друзів?