Toyota провела презентацію нового хетчбек Corolla, який призначається тільки для ринку Японії. Нагадаємо, що зовсім недавно цю модель вже запустили в США і Європі. Нарешті новинка від Toyota дісталася до Японії.
Toyota Corolla фотографіяЦя модель відрізняється модифікованими фарами, розташуванням шильдіка і задньою підвіскою. Також в цьому випадку Toyota Corolla пропонується з іншим двигуном, який раніше використовувався для кросовера Toyota C-HR. Купити новинку можна з 1,2-літровим турбомотором, який може розвиватися до 115 кінських сил. Також доступний варіант з 122-сильною установкою гібридного типу з 1,8-літровим «атмосферником». Є варіанти з механічною трансмісією з 6 швидкостями і переднім і повним пріводом.Что забезпечить камфорне пересування в будь-який час року.

Підвіска Toyota Corolla має можливість регулюватися по жорсткості. Також модель відрізняється наявністю семи подушок безпеки і функцією перерозподілу тяги коліс. Обстановку в салоні можна регулювати за допомогою якісної кліматичною системою, що забезпечить комфорна пересування в будь-який час року.

Модель може бути оснащена спеціальною системою безпеки Safety Sense 2. Вона надається цілим пакетом додатків, в який входить система, що дозволяє бачити все навколо, і розумний круїз-контроль. Водій також зможе користуватися функцією, що запобігає зіткнення з іншими транспортними засобами. Система контролю рядності додатково спрощує спостереження за рухом на дорозі. Toyota Corolla в цьому регіоні повинна з’явитися в салонах для продажу вже в червні.